Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Zakup kosiarki
Autor Wiadomość
tomek_kocior 
Tomek_Kicior

Imię: Tomek
Wiek: 39
Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 2
Wysłany: 5 Marzec 2015, 08:10   Zakup kosiarki

Witam
mam zamiar kupić kosiarkę z napędem, mieszkam koło Mińska Mazowieckiego więc mam w zasadzie wybór we wszystkich markach ale może coś doradzicie - kasa max 1500zł, napęd i solidny silnik to podstawa.
Czekam na wasze sugestie.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 5 Marzec 2015, 10:35   

Jeśli napęd i solidny silnik to dla Ciebie podstawa, skocz do Castoramy tam dostaniesz noname z silnikiem 7 KM OHV w cenie jakiej żaden dealer nie zaproponuje.

Jeśli jednak szukasz kosiarki, z która pomoże Ci utrzymać trawnik w dobrej kondycji, a praca nią nie sprawi kłopotów, a wręcz będzie relaksująca, opisz krótko teren, który masz zamiar kosić, częstotliwość koszenia oraz operatora urządzenia. Na pewno coś doradzimy.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
genuś33 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 4
Wysłany: 5 Marzec 2015, 11:04   

Ja jestem po sezonie koszenie kosiarką VICTUS VSS 53 K60 TR K800 OHV nie mam działki pod linijkę,tylko jak matka natura stworzyła taka jest :-> czyli cała w lekkim spadzie w jednym miejscu trawa ładna i delikatna w innym gęsta,górki/doły i inne,kosiarka wymieniona wyżej spisała się na medal,to tylko jeden sezon ale dość sporo godzin nabitych no i jak pisałem teren dość kiepski.Moc wystarczająca nawet jak nią wbiłem w pole tam gdzie kosą spalinową koszone też dała rady oczywiście wysokość najwyższa ;-) Kilka miesięcy czytałem,męczyłem ludzi przez PW co wybrać i większość polecała emaka no i jednak po rozmowie panem w serwisie w ostatniej chwili zamieniłem B&S na Emaka k800 ma być trwalszy, kultura pracy ładna >odpala lekko wymiana oleju to 5 minut spokojnie odsysarką ręczna to zrobisz.
 
tomek_kocior 
Tomek_Kicior

Imię: Tomek
Wiek: 39
Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 2
Wysłany: 6 Marzec 2015, 10:13   

Szukałem tej VICTUS VSS 53 K60 ale chyba ich już nie ma, proponują mi GV53TK ALLROAD4 ponoć to to samo.

Nawet mi się spodobała no i ta cena czyli mieści się w moim założeniu finansowym.

macie może jeszcze jakieś propozycje w tym przedziale cenowym ??
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 6 Marzec 2015, 11:23   

Wszystko zależy czy chcesz tylko skosić czy mieć skoszone fajnym sprzętem,jak chcesz tylko skosić to nawet kosiarka z marketu ci pochodzi jak chcesz mieć dobry sprzęt i przyjemność z koszenia to zobacz te modele AL-Ko 119614,119479,podałem nr.katalogowe,w Mińsku jest chyba jakiś dealer AL-Ko podjedż i pogadaj z nimi a może jakiś inny model ci się spodoba.

genuś33 fajny post tylko dla mnie jest troszkę nieudolna reklama ,siedzisz tu kilka miesięcy,napisałeś trzy posty i wnioskujesz że każdy polecał Victusa hehe to chyba jakiś żart
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
genuś33 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 4
Wysłany: 6 Marzec 2015, 11:36   

Jestem tutaj na tyle długo aby sobie wyrobić o tobie zdanie i nie jest pozytywne,większego sensu aby odpowiadać na twoje idiotyczne wpisy nie widzę,czepiasz się wszystkich którzy napiszą coś nie po twojej myśli ale cóż od kiedy net jest tani na takich nie ma bata,muszą istnieć,te dwie cyferki w nicku raczej pod twoje lata nie podchodzą a może IQ? pozdrawiam.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Marzec 2015, 09:27   

Jeżeli polecanie czegoś dobrego w twoim mniemaniu jest złe to widać że nie masz pojęcia o czym piszesz a twoje czerstwe posty tylko to potwierdzają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,ja akurat mam do czynienia z takimi chińskimi silniczkami typu OHV co sezon tylko ludziom póżniej wstyd się przyznać że miało być inaczej niż podczas zakupu
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
kamilos 

Imię: Kamil
Pomógł: 38 razy
Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2012
Posty: 1103
Wysłany: 7 Marzec 2015, 10:04   

Masa ludzi kupiła ten model victusa, dobra mocna kosiarka i w dobrej cenie. Poczytaj sobie opinie na ceneo czy na innym serwisie.
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 7 Marzec 2015, 16:41   

janek38 napisał/a:
Jeżeli polecanie czegoś dobrego w twoim mniemaniu jest złe to widać że nie masz pojęcia o czym piszesz a twoje czerstwe posty tylko to potwierdzają :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ,ja akurat mam do czynienia z takimi chińskimi silniczkami typu OHV co sezon tylko ludziom póżniej wstyd się przyznać że miało być inaczej niż podczas zakupu
A co E mak K 800 jest zły ? Jak czytam to co piszesz to się zastanawiam czy pierdol .... tak bez sensu bo masz za to płacone ... a może masz to już w sobie .....
Nie jestem serwisantem tylko człowiekiem który kupił maszynę , przepracował nią sporo i może wydawać opinie ...... na podstawie własnych doświadczeń.
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 7 Marzec 2015, 16:43   

tomek_kocior napisał/a:
Szukałem tej VICTUS VSS 53 K60 ale chyba ich już nie ma, proponują mi GV53TK ALLROAD4 ponoć to to samo.

Nawet mi się spodobała no i ta cena czyli mieści się w moim założeniu finansowym.

macie może jeszcze jakieś propozycje w tym przedziale cenowym ??
Nawet szczęścia nie szukaj tylko bierz ....... warto :-) Nic lepszego za tą kasę nie kupisz :-)
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 10 Marzec 2015, 08:33   

Bumbum napisał/a:
A co E mak K 800 jest zły ? Jak czytam to co piszesz to się zastanawiam czy pierdol .... tak bez sensu bo masz za to płacone ... a może masz to już w sobie .....
Nie jestem serwisantem tylko człowiekiem który kupił maszynę , przepracował nią sporo i może wydawać opinie ...... na podstawie własnych doświadczeń.[/quote]


Hahaha opinia po jednym sezonie jest naprawdę imponująca,takie cuda można pisać po czterech pięciu sezonach a tak to jest bzdura na zasadzie "odpaliła,pokosiła więc jest najlepsza",sprzedaż sprzętu w tym przypadku nie przekłada się na jego jakość,Nac też sprzedaje sporo a sprzęt ma kiepski,poza tym nikt nie mówi że 100% sprzedanych egzemplarzy będzie sie psuło ale odsetek póżniejszych napraw może być spory i jakieś tam opinie na ceneo lub tez innych klepach są nic nie znaczące
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
Bumbum 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 49
Wysłany: 10 Marzec 2015, 10:09   

janek38 napisał/a:
Bumbum napisał/a:
A co E mak K 800 jest zły ? Jak czytam to co piszesz to się zastanawiam czy pierdol .... tak bez sensu bo masz za to płacone ... a może masz to już w sobie .....
Nie jestem serwisantem tylko człowiekiem który kupił maszynę , przepracował nią sporo i może wydawać opinie ...... na podstawie własnych doświadczeń.



Hahaha opinia po jednym sezonie jest naprawdę imponująca,takie cuda można pisać po czterech pięciu sezonach a tak to jest bzdura na zasadzie "odpaliła,pokosiła więc jest najlepsza",sprzedaż sprzętu w tym przypadku nie przekłada się na jego jakość,Nac też sprzedaje sporo a sprzęt ma kiepski,poza tym nikt nie mówi że 100% sprzedanych egzemplarzy będzie sie psuło ale odsetek póżniejszych napraw może być spory i jakieś tam opinie na ceneo lub tez innych klepach są nic nie znaczące[/quote] Jak się skosiło łącznie 10 czy 11 hektarów trawnika to można wydać opinię ......
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum