Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Traktorek na działke 20 arów + kolejne 25arów wkrotce
Autor Wiadomość
marc_s 

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 6
Wysłany: 5 Kwiecień 2017, 22:02   Traktorek na działke 20 arów + kolejne 25arów wkrotce

Witajcie. Z racji tego iz mam duzy natlok prac w firmie a chce miec w miare zadbany teren wokol domu postanowilem zakupic traktorek. Cena to max 10tys.
w mojej okolicy mam dosc blisko dealera Husqvarny w gre wchodzi model TC 130.
Pozatym mysle jeszcze nad
Solo by al-ko z silnikiem B&S Intek 3130
Oleo-Mac OM 92/13,5 H B&S Powerbuilt 3130 AVS series
oraz MTD nie pamietam modelu ale rowniez z silnikiem B&S.


Powiedzmy szczerze ze teren nie jest idealny a 2 dzialka byla koszona z 2 razy do roku przez traktor z kosa rotacyjna teraz od tamtego roku kosilem ja kosa zylkowa ale wiadomo ze troche czasu to trwało.... i tu pytanie czy traktorek da rade w takim terenie bez rownania go wiadomo ze na poczatku bede go kosil dosc wysoko ale czy wgole warto kupowac traktorek ??
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 6 Kwiecień 2017, 07:26   

Warto, ale poczytaj tematy w stosownym dziale tutaj https://e-kosiarki.net/viewforum.php?f=54
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 6 Kwiecień 2017, 17:45   

Właśnie zostałeś przekierowany na forum "Troczyński i Spółka",z tego dali nogę bo coraz mniej już mogli wcisnąć tego badziewia nieświadomym klientom to poszli na swoje i od nowa jest wciskanie na siłę czegoś co nie jest takie jak być powinno
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
marc_s 

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 6
Wysłany: 6 Kwiecień 2017, 23:51   

dzieki poczytam cos na temat tych co mnie interesuja... caly czas mam obawy co do tego ze na takim pastwisku jakie mam bede mial problemy z koszeniem ... duzy dylemat najlepiej bbylo by wziasc taki traktorek na probe ale nikt nie da :-/
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 7 Kwiecień 2017, 08:39   

Z Olka bierz 92/16 KH
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Kwiecień 2017, 09:57   

Zobacz sobie AL-KO T13-92.7 HD z max 5-letnią gwarancją,cena w tej chwili to 8999 i masz silnik B&S z pełnym zapleczem serwisowym a nie jakąś chińszczyznę w OM
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
  
 
marc_s 

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 6
Wysłany: 10 Kwiecień 2017, 22:05   

dzwonnilem dzis do dealera sprzedajacego i powiedzial mi ze cena za ten model u niego to prawie 11tys. nie wiem czy tylko mnie tak zbyl cena bo tylko pytalem o pare modeli czy moze jak podjade i bede na 100% zainteresowany zakupem to cena ulegnie zmianie . a te 8999zl. to cenna po negocjacjach czy juz ze tak powiem wyjsciowa i ostateczna na ten moment?? W sumie proponowal mi 2 modele Solo i 2 modele Oleo-mac... i jeszcze chyba MTD ale juz 2 cyl. za 12tysi.
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 11 Kwiecień 2017, 07:59   

MTD sobie odpuść...
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 11 Kwiecień 2017, 16:16   

marc_s napisał/a:
dzwonnilem dzis do dealera sprzedajacego i powiedzial mi ze cena za ten model u niego to prawie 11tys. nie wiem czy tylko mnie tak zbyl cena bo tylko pytalem o pare modeli czy moze jak podjade i bede na 100% zainteresowany zakupem to cena ulegnie zmianie . a te 8999zl. to cenna po negocjacjach czy juz ze tak powiem wyjsciowa i ostateczna na ten moment?? W sumie proponowal mi 2 modele Solo i 2 modele Oleo-mac... i jeszcze chyba MTD ale juz 2 cyl. za 12tysi.


Niby 8990 to cena po rabacie ale i z tego możesz spokojnie jeszcze dostać rabat,jak ci nie dadzą kup u innego dealera,w tym sezonie oferta AL-KO jest chyba najkorzystniejsza
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
marc_s 

Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 6
Wysłany: 13 Maj 2017, 22:59   

Faktycznie cena traktorka u dilera wynosila 8999zl. Dało rady jeszcze znegocjowac pare złociszy tylko niestety z ratami mam problem ale wszystko na dobrej drodze. Obym był zadowolony z zakupu i posłuzyl mi zacny czerwony boilid :). Dilera znam bo juz u nich pare rzeczy brałem z serwisem nie bedzie problemow wiec miejmy nadzieje ze za niedlugo bedzie pierwsze koszenie :)
 
D.O.M. 

Imię: Mieczysław
Dołączył: 19 Maj 2017
Posty: 5
Wysłany: 23 Maj 2017, 11:46   

Witam.
Też mam dylemat czy inwestować w mój stary (11 lat) traktorek Yard Machines ( problemy ze skrzynią biegów: http://e-kosiarki.net/top...zie-vt3391.htm) czy szukać czegoś nowego.
Wykaszam ze 2 ha (20 000m2) trudnego terenu, w tym stoki do 30 stopni nachylenia - na fotce fragment terenu.
Za remontem traktorka jest solidna konstrukcja maszyny, a wątpię, by jazdę w moim terenie wytrzymał jakikolwiek plastyk obecnie sprzedawany. Silnik nadal pracuje bez zarzutu.
Na minus, wspomniana skrzynia biegów za słaba do pracy w pochyłym terenie, i konieczność kupowania części zamiennych bezpośrednio w USA, bo polskie serwisy MTD żądają za te same podzespoły od 80 do nawet ponad 100% więcej.
Za nowym, bo nowy na gwarancji, być może z mocniejszym silnikiem smarowanym pompą olejową. Ale jaki?
pozdrawiam

Kwiecień 2017_4.jpg
Plik ściągnięto 48 raz(y) 846,13 KB

19 Maja 2017_2.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 771,38 KB

 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum