Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
2 Maj 2014, 15:19
traktorek yard machine by MTD 20HP nie jedzie na 1,2 pod
Autor Wiadomość
radek7803 
mtd & stihl

Imię: radek
Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Kielce, Pacanów
  Wysłany: 1 Wrzesień 2011, 13:07   traktorek yard machine by MTD 20HP nie jedzie na 1,2 pod

Witam, przez przypadek nabyłem tę maszynę, kosi pięknie, ale pod górkę z załączoną "kosą" na 1,2, 3 czasem nie jedzie , albo np w kretowisku dużym staje. Jak przełączę na 6 bieg to wyskakuje jak z procy , ale kosić to już nie zdąży :mrgreen: , mam ją 2 dni jest używana powystawowa , silnik super pracuje . Pytanie moje dotyczy tego: czy na tego typu przeniesieniu napędu tak jest i już, czy np sprężyna napinająca pasek, lub pasek jest do wymiany , a może chodzi o coś innego . Mnie się wydaje , że na tych pierwszych "biegach" pasek się ślizga i w dziurach brakuje Nm ? Proszę o odpowiedź i może wyjaśnienie jak ten układ funkcjonuje. I 2 pytanko - na silniku pisze Tecumseh Enduro V-Twin Vertical Engine with Electric Start — 20 HP,OHV , jaka obsługa , czemu nie ma filtru paliwa , a może warto założyć? i gdzie jest filtr powietrza, jaki pług śnieżny kupić albo schemat do zrobienia takowego . Co ciekawe to w necie z taką mocą jest tylko silnik Briggs & Stratton , a nie myśle by ktoś naklejki zmieniał podobno to 2009 rok. Jeśli kogoś obraziłem ,,, to przepraszam za moją niewiedzę , za to w Hyundaiach jestem autorytetem ! POZDRAWIAM
_________________
radekn
 
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 15:56   

Sprawdź stan kół paasowych i rolek napinających, jeżeli zauważysz ubytki paska lub wytarcia kół wymień je do identyfikacji musisz znać model użądzenia jest on zazwyczaj pod siedzeniem
 
radek7803 
mtd & stihl

Imię: radek
Wiek: 46
Dołączył: 01 Wrz 2011
Posty: 2
Skąd: Kielce, Pacanów
Wysłany: 2 Wrzesień 2011, 16:40   

Dziękuje za podpowiedź ! w wolnej chwili wrzucę go na warsztat :-D Pozdrowienia!!!!!
_________________
radekn
 
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 8 Listopad 2014, 01:58   

Wskoczył i .. znikł z pola widzenia bez odpowiedzi jaka była awaria... :!:
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 8 Listopad 2014, 06:41   

Miejmy nadzieję że wpadnie i pochwali się niebawem.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum