Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Używany traktorek kosiarka.
Autor Wiadomość
mad 

Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: 28 Czerwiec 2018, 13:52   Używany traktorek kosiarka.

Witam
poczytałem trochę forum i w sumie wiem jeszcze mniej. Także wracając do pytania, potrzebuję kupić używany traktorek kosiarkę, tylko nie wiem jaką minimalną kwotę trzeba przeznaczyć, żeby na coś godnego uwagi trafić, z koszem i automatyczną skrzynią biegów. Możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony model, albo chociaż na jakich producentów zwrócić uwagę? A może jest ktoś, kto sprzedaje używane traktorki?
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 29 Czerwiec 2018, 08:59   

Nikt o zdrowych zmysłach nie mający w tym swojego interesu nic ci nie poleci,szukaj tam gdzie takowe sprzedają a na pewno coś ci wcisną ,95% tych maszyn to jak złom na skupie tylko lepszy wygląd zewnętrzny
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
hqv 
Fanatyk

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 217
Wysłany: 29 Czerwiec 2018, 23:03   

Dokładnie tak jak kolega wyżej. Tacy handlarze tylko frajera szukaja, mało co jest uczciwych sprzedawców.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 3 Lipiec 2018, 09:36   

A mój klient akurat ma na sprzedaż używaną Hondę skrzynia hydro silnik 2 gary o ile mnie pamięć nie myli GCV 530 sprzedaje ze względu na zdrowie maszyna regularnie serwisowana na przeglądzie w tym roku wymieniona: linka załączania kosiska filtry olej noże pasek od agregatu tnącego, dwa lata temu olej filtry trzy lata do tyłu paski koła pasowe olej filtry, a co robiłem 4 lata do tyłu to nie pamiętam
 
mad 

Dołączył: 08 Cze 2018
Posty: 10
Wysłany: 6 Lipiec 2018, 11:08   

Wreszcie jakaś konstruktywna wypowiedź, dzięki pozdrawiam :)
 
aura1 

Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 3
Wysłany: 12 Lipiec 2018, 12:27   

A ja podam swój przykład. 2 lata temu kupiłem starego WESTWOODA T1600 dla innych to pewnie byłby złom ale powymieniałem paski łożyska płyny filtry naostrzyłem noże jakieś lekkie modyfikacje i traktorek chodzi aż miło. Zrobiłem do niego przyczepkę i po 250-300 kg uciągnie. Ale tak jak wspomniałem to stara solidna metalowa konstrukcja i 0 plastiku. Pozdrawiam.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum