Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
WESTWOOD T1600 liczę na pomoc.
Autor Wiadomość
aura1 

Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 3
Wysłany: 5 Czerwiec 2017, 07:17   WESTWOOD T1600 liczę na pomoc.

Witam. Jestem tu nowy, jest to mój pierwszy wpis więc pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie. A teraz konkrety. Od tygodnia stałem się w wa ramach rodzinnych układów (spadek) posiadaczem ww. traktorka. Przez kilka lat stał w szopie a że tylko ja z rodziny mam co kosić więc jest mój. Do tej pory używałem kosiarki z napędem więc traktorek to super sprawa (pomyślałem). Maszyna posiada silnik B&S vanguard 16hp, 3-nożowy układ koszący, skrzynie hydrostatyczną, zamiatarkę z koszem i walcem, element tnący załączany elektrycznie, światła i tyle o niej wiem. Nie był uruchamiany chyba ze 2-3 lata i stał zaniedbany. Chciałby go uruchomić i korzystać bo wujek go bardzo wychwalał. Kosisko ma kilka niewielkich dziur po rdzy ale wydaje mi się że nie stanowić to będzie problemu. Silnik udało mi sie uruchomić i działa elegancko bez wycieków, kosisko się załącza i opuszcza. Szczotka nie chce się załączyć gdyz prawdopodobnie brakuje na dole jakiegoś paska. Kosisko trochę jakby głośne ale to chyba łożyska (nie wiem nie zaglądałem). Tak jak wspominałem chciałbym maszynę wyremontować i z niej korzystać ale zupełnie nie wiem od czego zacząć. Nie wiem skąd brać części, jak określić model. Postaram sie wrzucić jakieś fotki. Z góry dzięki i pozdrawiam Bogdan.
 
aura1 

Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 3
Wysłany: 6 Czerwiec 2017, 18:02   

Doszedłem że potrzebuję na początek paska napędzającego mechanizm zamiatarki idący od silnika, dość długi. Nie wiem jakie wymiary takiego paska ani gdzie ewentualnie szukać. Prosze o pomoc.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum