Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Awaria Makita BBC5700
Autor Wiadomość
scooby 

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 3
  Wysłany: 3 Lipiec 2017, 16:07   Awaria Makita BBC5700

Witam.
Koledzy, po raz drugi rozleciała mi się przekładnia kątowa w kosie Makita BBC5700. Tryby kupiłem na allegro za około 200zł. Wymieniłem, prawidłowo złożyłem, smarowanie itp , wszystko sprawdzane i doglądane na bieżąco. Długo nie pokosiła na nowych trybach (zjechało zęby na obu trybach tak jak w pierwszej wersji).

Pytanie: Czy do Makity BBC5700 pasuje inna przekładnia kątowa np. Stihl. Być może obecna jest za słaba do tej mocy i szukam czegoś czegoś mocnego próbując skompletować w całosć kosę. Dodam, że używam żyłki 2,4mm

Pozdrawiam :)
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 3 Lipiec 2017, 16:16   

albo źle złożyłeś albo kupiłeś niewłaściwe zębniki lub podróbki zamiast oryginałów
 
scooby 

Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 3
Wysłany: 3 Lipiec 2017, 17:42   

Fabrycznie też było źle złożone i części były nieoryginalne? Po raz drugi ta sama awaria dodam. Wydaje mi się, że przekładnia jest za słaba w stosunku do mocy kosy.
Pytanie czy są mocniejsze przekładnie innych firm, np STIHL, które pasowałyby do tego modelu kosy.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang - Mapa Forum