Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Briggs&Stratton 625 190cc vs 625E OHV 150cc
Autor Wiadomość
markos 

Dołączył: 14 Lip 2016
Posty: 1
  Wysłany: 14 Lipiec 2016, 18:43   Briggs&Stratton 625 190cc vs 625E OHV 150cc

Zamówiłem kosiarkę z silnikiem B&S 625 190cc, a przyjechała 625E OHV 150cc. Chciałem poczytać trochę czym te silniki się różnią, ale tego pierwszego nie ma na stronie producenta. Domyślam się, że ten drugi jest to nowszy model, ale czy lepszy? Jak uważacie, oddać że względu na niezgodność towaru z opisem czy zostawić?
W książce serwisowej jest, że ten model występuje w dwóch wariantach silnikowych, ale sklep na stronie o tym nie informuje.
 
keram2504 

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Cze 2016
Posty: 28
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 14 Lipiec 2016, 19:18   

Właściwie ten nowszy model wyszedł nie dawno, i za wiele na jego temat nie wiadomo, jeśli chodzi o trwałość.

Jednak ich moc jest zbliżona, a ten nowszy silnik będzie zapewne nico cichszy i oszczędniejszy, kosztem delikatnie mniejszej trwałości.

No i te nowsze silniki, ze względu na to ze są nowsze są tez delikatnie droższe. Ja bym sobie zostawił tą kosiarkę, jeśli Ci się podoba to z tym silnikiem tez będziesz zadowolony. Ale napisz do sprzedawcy że mają taki błąd i że nie wszystkim klientom może się coś takiego podobać
 
hqv 
Fanatyk

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 217
Wysłany: 16 Lipiec 2016, 14:43   

Zostawić ten nowszy. Jest cichszy i ładnie pracuje.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga - Mapa Forum