Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Czy konieczna jest osłona paska napędu w kosiarce!!!!
Autor Wiadomość
dodo 

Dołączył: 08 Mar 2010
Posty: 1
Wysłany: 8 Marzec 2010, 00:55   Czy konieczna jest osłona paska napędu w kosiarce!!!!

Kupiłem kosirkę ale nie ma w niej osłony paska napędu - model NAC WR6548 6km "brigsa"
Koledzy powiedzcie z doświadczenia trzeba dorobić czy da sie żyć bez tej osłony niechciałbym tracic gwarancji a nie uśmiecha mi sie tez czyścic ciągle zapchany napęd poroszę o pomoc. czy brak nie jest zbyt uciążliwy i czy nie zapycha ewentualnie gdzie można kupić podobną część

nac.jpg
Plik ściągnięto 11828 raz(y) 52,02 KB

_________________
Ricorro
Ostatnio zmieniony przez dodo 8 Marzec 2010, 01:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
Luminar 

Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 5
Wysłany: 12 Marzec 2010, 18:58   

Najlepiej zapytaj w tym samym sklepie w którym kupowales kosiarke. Powinni miec osłonę na pasek.
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 14 Marzec 2010, 21:28   

Sam sobie chyba odpowiedziałeś na pytanie: "...a nie uśmiecha mi sie też czyścic ciągle zapchany napęd..." :) Jeśli kosiarkę kupowałeś jako nową, sprzedawca ma obowiązek dostarczyć ci wszystkie podzespoły tego sprzętu. I niech nie wmawiają ci (jak kiedyś mi) że nie kupowałeś sprzętu ze zdjęcia, więc może się on różnić w rzeczywistości.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum