Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Dramat ! - Kosiarka AL-KO Silver 46B Comfort, silnik B&S
Autor Wiadomość
miodowy 
Bart

Wiek: 44
Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1
Wysłany: 18 Sierpień 2009, 13:04   Dramat ! - Kosiarka AL-KO Silver 46B Comfort, silnik B&S

Szanowni Państwo

Wczoraj zakupiłem kosiarkę AL-KO Silver 46BComfort, z silnikiem BS bodajże serii 90000 (Classic 450 ) Syn wlał mi przez nieuwagę oleju zamiast we właściwe miejsce to .. do filtra powietrza.
Rano pod kosiarką zauważyłem wyciek, natychmiast się zorientowałem. NIe była ona uruchamiana na szczeście, ale to już i tak po ptokach.

Szanowni Pańśtwo. CO teraz ? WYlałem resztki oleju, przeczyściłem, smarcze z rury czarnym olejem, pewnie jakieś resztki, a po odpaleniu kilka sekund pochodzi i gaśnie.

Co zrobić ? Czy kosiarkę da się uratować ? Gwarancja nie będzie uznana, a może wystarczy to wszystko dobrze doczyścić ?

Proszę o słowo wsparcia.
 
Slawekpr 
Slawekpr

Wiek: 51
Dołączył: 18 Lis 2009
Posty: 21
Skąd: KG
Wysłany: 18 Listopad 2009, 08:27   

wystarczy dokładnie wyczyścić

jakiś czas będzie pluć olejem z układu wydechu

dopóki nie wyczyści całego dolotu z resztek oleju tam znajdującego się

filtr poliuretanowy wiec tylko wyczyścić i nawilżyć łyżka oleju

świeca kilkakrotnie jeszcze będzie musiała być wyczyszczona zanim cały olej z kolektora ssącego wyjdzie wiec cierpliwości i będzie wszystko śmigało :)
 
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum