Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Husar 3 kołowa B&S dov 750
Autor Wiadomość
mleni 

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: 5 Czerwiec 2011, 20:51   Husar 3 kołowa B&S dov 750

Witam jestem świeży na forum. Chciałbym poznać opinie o trzech kołach czy ktoś kosi lub miał ktoś okazję spróbować? Jak się sprawuje 3 kołowa a normalna 4 kołowa? Ponieważ mam mały problem, że działka ma tak opływowe kształty między trawnikami a roślinami i to co miałem trochę trudności z 4 kołami bo to ja zwykle trzeba wysiłku na zmienny tor jazdy. Chcę tylko wydać do 1800zł i słyszę o Husar że są zrobione z Chin na rynek polski. Chciałbym poznać fakty to co używają Husar i byłbym wdzięczny za cenne informacje.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 7 Czerwiec 2011, 12:24   

Poszukaj w Alko teraz mają jeden model na czterech kołach ze skrętną przednią osią,był jeszcze jeden model może ktoś ja ma,była z mocniejszym silnikiem,fajnie sie je prowadzi,możesz ósemki wywijać,i co ważne nie jest to Chińczyk ale porządna kosiarka
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
 
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 8 Czerwiec 2011, 22:02   

Widziałem w LM nasze Mesko(to ze Skarżyska Kam,- od rakiet:) z silnikiem Briggsa Dwa małe z przodu i dwa duże z tyłu.Bardzo zwrotna ,bo przednie pływające,dowolnie sie ustawiają.
 
mleni 

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: 9 Czerwiec 2011, 07:14   

Już kupiłem tę kosiarkę Husar ponieważ nie mogłem czekać na to że nie było wcześniej odpowiedzi i jeszcze nikt nie miał tej kosiarki. Wczoraj już odebrałem i po złożeniu wszystkich części, nalewania oleju, benzyny odpaliłem kosiarkę na próbę. Pierwsze wrażenia to łatwość prowadzenia i niezły napęd jest jakby szybki (lubię szybciej chodzić), duża szerokość koszenia 55cm i ładnie zbiera, a minusy to głośna praca kosiarki (miałem nadzieję że będzie cichszy skoro silnik DOV miałby być mniej głośny niż OHC). Więc wkrótce zamieszczę kosiarki i foto.
 
mleni 

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 3
Wysłany: 12 Czerwiec 2011, 11:41   

Więc udostępniam foto jaką chciałem was pokazać o kosiarce 3 kołowej. Powiem szczerze, że jakość kosiarki jest zadowalająco choćby mogliby poprawić jakość produktu ponieważ słabo tłumi drgania, że po prawie jednej godzinie koszenia już moje ręce zaczynały mieć mrowienia (poprzedni viking nie miał problemu). Zauważyłem że nóż tnący na trawę zaczyna lekko zużywać i podejrzewam że ma słabą trwałość , stąd rzeczywiście po jednej godzinie koszenia można sprawdzić. Plusy to łatwość prowadzenia, szerokie możliwości koszenia w trudnych ciasnych miejscach i duża szerokość koszenia, że skraca mi się czas o 20 minut niż w przypadku 46 cm kosiarki viking. Dla tych co zastanawiają nad tym kupnem kosiarki muszą mocno zastanowić ponieważ cena jest bardzo dobra na tle innych konkurentów, ale jakość pozostaje wiele do życzenia. Jedna uwaga to co kupiłem teraz tą kosiarkę jest z produkcji 2010 roku czyli mam wrażenie, że jeszcze nigdy nie miała popytu dużego.





Uploaded with ImageShack.us
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum