Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka kosiarka do 1200m2
Autor Wiadomość
SolarSolar 

Imię: Solar
Dołączył: 19 Maj 2016
Posty: 1
Wysłany: 19 Maj 2016, 17:01   Jaka kosiarka do 1200m2

Witam mam zamiar kupić kosiarkę i zastanawiam się nad elektryczną (takową mam ale już sędziwą)

Nie wiem dlaczego wszędzie jest napisane że powyżej np 400m2 to już powinno się zakupić kosiarkę spalinową...może mi to ktoś wytłumaczyć..??:)
3 rok koszę taki obszar elektryczną i jestem zadowolony(nie mam porównania do spalinowej) kosiarka elektryczna jest lekka,zwrotna mniej awaryjna, szerokość koszenia zbliżona do spalinowej...tylko kabel się ciągnie ale tak jak już napisałem mi on nie przeszkadza:) no i cena też przemawia za elektryczną...

Kabel się ciągnie za mną a nie przede mną ani koło mnie: ) więc wcale mi nie przeszkadza:)

Nie żebym dyskwalifikował kosiarki spalinowe:)

Działka wygląda tak jak na linku poniżej:
http://forumogrodnicze.in...php?f=7&t=94490
Zdjęcia aktualnej maszyny koszącej:)
http://forumogrodnicze.in...76486&start=518
38 strona użytkownik SolarSolar:)

trawa rośnie w "pękach" dodatkowo teren ni jest idealnie równy dlatego też wcale ni jest tak łatwo ją pchać przez owe małe wertepy :) ale daje rade :)

Aktualnie posiadam taką kosiarkę:) to jest już wiekowy egzemplarz:) ale jest nie do zdarcia, nieważne na jaki kamień bym nie najechał ile by lezała na deszczu,śniegu bez przykrycia zawsze działa..zero napraw :)

Na kosiarkę mogę przeznaczyć jakieś 600zł
  
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 19 Maj 2016, 18:05   

Wiesz na takim kawale ogrodu nie bardzo chciało by mi się biegać ze sznurkiem więc raczej szukałbym kosiarki spalinowej i to z napędem, ale jak koniecznie chcesz elektryczna to polecam Oleo-maca G 48 PE Comfort jest przeznaczona na obszar ok 800 kwadratów niestety przekracza twój budżet a w tej kwocie którą podałeś to K-40 P.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum