Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Nóż od kosiarki- jak odkręcić????
Autor Wiadomość
kolarz1983k 

Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 19:15   Nóż od kosiarki- jak odkręcić????

witam posiadam kosiarkę z silnikiem B&S Classic i za cholere nie mogę odkręcić noża aby oddać do ostrzenia, boję się użyć bardzo znacznej siły żeby czegoś nie urwać. W ogóle odkręca się te noże czy nie? A może można nóż naostrzyć szlifierką kątową ???
 
Wodzu 
lubię swój ogród

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 7
Skąd: Czarnocin
Wysłany: 24 Czerwiec 2009, 20:35   

Pewnie, że się odkręca. Łapiesz lewą ręką za nóż, a prawą okręcasz śrubę. Kluczem w lewo. Siły trzeba trochę użyć, może więcej niż trochę. to są śruby wzmacniane, nie zrobisz jej krzywdy :mrgreen:
_________________
Jestem kim jestem i inny nie będę...
Piła-Husqvarna 55,kosiarka-Murray, Kosa-Solo 121, skarbek-Fiskars 1300, bez tego ani rusz;)
 
 
kolarz1983k 

Wiek: 39
Dołączył: 24 Cze 2009
Posty: 2
Wysłany: 25 Czerwiec 2009, 17:02   

dzieki Wodzu za wsparcie, w takim razie jak to się mówi nie ma takiej śruby której nie można odkręcić :)))

[ Dodano: 2009-06-30, 12:28 ]
no niestety śruba jest tak zakręcona że ani drgneła, złamałem już dwa klucze oczkowe, pukanie w klucz młotkiem nawet nie pomogło, popryskałem nawet WD40 i nic, boją się tylko żeby śruby nie zetrzeć bo wtedy o już koniec bedzie

[ Dodano: 2009-06-30, 12:29 ]
no niestety śruba jest tak zakręcona że ani drgneła, złamałem już dwa klucze oczkowe, pukanie w klucz młotkiem nawet nie pomogło, popryskałem nawet WD40 i nic, boją się tylko żeby śruby nie zetrzeć bo wtedy o już koniec bedzie
 
MOLA22 

Dołączyła: 26 Kwi 2010
Posty: 8
Wysłany: 13 Maj 2010, 09:02   

Ja użyłam wd-ta i pomogło ale teraz nie wiem czy dobrze założyłam ten nóż
 
ponczo12496glownica 

Dołączył: 16 Maj 2010
Posty: 18
Wysłany: 16 Maj 2010, 19:03   

jak niemożecie już naprawde noża odkręcić to jeżeli jest możliwość przetransportujcie ją do miejsca gdzie ostrzą jakoś dacie sobie rade z panem majstrem ;-) co dwie głowy to nie jedna
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum