Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem ze złożeniem naciągu sznurka przy Brigsie
Autor Wiadomość
pawcio 

Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: 21 Lipiec 2009, 12:10   Problem ze złożeniem naciągu sznurka przy Brigsie

Witam

Mam problem z silnikiem Brigsa sprint 375. Od jakiegoś czasu zaczął plątać się sznurek, wciągało go do środka na zapalonym silniku, piszczało strasznie i kosiarka gasła. Postanowiłem rozebrać tą część i rozprostowałem sznurek lecz znajdował się tam również taki drut który napina linkę po puszczeniu i odwrotnie. Może ktoś mi wytłumaczyć jak mam to ponownie złożyć ?
Wygląda to tak :

Ostatnio zmieniony przez pawcio 21 Lipiec 2009, 12:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 21 Lipiec 2009, 19:57   

Witam ,cóż ciężko będzie wytłumaczyć na odległość czynność nawijania sprężyny rozrusznika,ale spróbujmy.Jak widać na załączonym zdjęciu jedna strona sprężyny została wypięta z koła linowego(plastikowe kółko)W kole linowym znajduje się takie samo wycięcie jak w blasze rozrusznika.Więc wypiętą sprężynę należy włożyć w koło linowe(wycięcie) i zablokować ,następnie należy włożyć koło linowe (ostrożnie ,aby nie doszło do wypięcia sprężyny) i postarać się ułożyć (koło linowe) we właściwym położeniu.Następnie ułóżyć linkę rozrusznika i obracać kołem linowym w przeciwnym kierunku do pracy sprężyny (należy wykonać około 5 pełnych obrotów koła linowego). Następnie lekko puszczając sprężyna będzie nawijała linkę sam na koło linowe. Może coś z tego wyjdzie, powodzenia. 8-)
_________________
Henry58
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum