Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
[Użytkowanie] Uwaga na kosiarki niezgodne z opisem techniczn
Autor Wiadomość
vist41 

Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 1
  Wysłany: 13 Lipiec 2017, 08:07   [Użytkowanie] Uwaga na kosiarki niezgodne z opisem techniczn

W maju kupiłem kosiarkę spalinową firmy Schter w sklepie Media Expert, Po pięciu godzinach pracy chcąc zgodnie z instrukcją wymienić olej, okazało się że jest obcięta główka śruby korka spustowego oleju. Dzwoniąc do serwisu pani okazała zdziwienie i powiedziała ze pierwszy raz takie coś się zdarzyło, sprawdziłem w sklepach tej sieci prawie połowa i to nie tylko firmy Schter ale również innych marek, kosiarki a w szczególności te których cena nie przekracza 1 tyś. zł. ma tą samą usterkę. Również w innych marketach występuje ten sam problem. Jestem działkowcem zapytałem sąsiadów jak sobie z tym radzą, mówią ze przewracają kosiarki "do góry nogami i po problemie". Kupując zazwyczaj taki sprzęt na wiosnę nikt nie chce ryzykować reklamacji czekając cale lato, ale przez taką eksploatacje niezgodną z instrukcją producenta która w sposób jednoznaczny określa sposób wymiany oleju z pewnością traci się gwarancje, a przede wszystkim skraca się żywotność takiej kosiarki i chyba o to tu chodzi ! W skali całego kraju są to pewnie tysiące kosiarek które pracując krócej niż zapewnia producent wymusza na nas zakup kolejnej i tak kosiarkowy biznes się kręci naszym kosztem.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum