Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Padnięte sprzęgło Simplicity Baron 16 HP
Autor Wiadomość
Strong2016 

Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 6
Wysłany: 20 Kwiecień 2017, 21:01   Padnięte sprzęgło Simplicity Baron 16 HP

Witajcie .

Dopadła mnie masakryczna awaria - zresztą nie pierwsza i pewnie nie ostatnia .
Padło sprzęgło OGURA w SIMPLICITY BARON . 15 sekund i po sprzęgle . Dym dziwny świst i po sprzęcie . Koszt nowego 1300 zł . Radość z traktorka - bezwzględna .

Przestrzegam wszystkich ale to wszystkich przed zakupem używanych sprzętów . Ja mógłbym mieć już nówkę za to co włożyłem w swój .

Awarie elektryki, padnięty solenoid i grzybek do włączania/wyłączania noży . Wymiana rolek , dwóch pasków oleju w skrzyni ( i tak zaczęła huczeć po 2 tygodniach od wymiany ). Mój mechanik mówi że słychać korbowód w silniku ( zgroza ) , do tego silnik bierze olej - jakaś masakra .

Kosz samych 2 pasków to 1000 zł ! Noże zajechane , nowe 800 zł ! Doprowadzenie elektryki do porządku 600 zł . Regulacja gaźnika 100, ale i tak niewiele to dało bo silnik jest na końcu żywota . Olej z którym go dostałem to nie olej tylko smar w środku .

Traktor zakupiony w październiku 2016 więc już po sezonie. Generalnie nie przepracował więcej jak 20 h pracy w moich rękach bo ciągle coś siada .

Nie kupujcie nic od użytkownika allegro : elasadzik , w ogóle nie kupujcie nic na allegro z takich rzeczy !! Jakaś masakra totalna

pzd

IMG_6407.JPG
Plik ściągnięto 36 raz(y) 1,48 MB

  
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 21 Kwiecień 2017, 07:48   

Przesadzasz Kolego i to ostro, nie należy więc kupować używanych samochodów itd.. Bzdury.. A, poza tym ceny które tu podajesz to z księżyca..
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum