Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
[Problem] Rozrusznik
Autor Wiadomość
bombelcrew 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 4
  Wysłany: 12 Lipiec 2011, 02:22   [Problem] Rozrusznik

Witam mam problem z rozrusznikiem w silniku briggs&stratton quattro 40 .
Wymieniałem linkę od rozrusznika już kiedyś też wymieniałem tak więc stwierdziłem że i tym razem wszystko pójdzie gładko.Lecz nie poszło dobrze ponieważ jest problem zamontowałem linkę i bez przymocowania do kosiarki jak się wyciąga to wraca a jak już się przymocuje na swoje miejsce to wyciągnie się do końca i niby kawałek minimalny wraca. Ale przed tym po drodze zdarzyło mi się ułamać sprężyny kawałek i pomyślałem że jak zagnę i zamontuję będzie ok. ale linka wraca się praktycznie tylko bez przymocowania do kosiarki . Czy muszę wymienić sprężynę bo generalnie tam dosłownie 5 cm zostało ułamane chyba. Czy jest to wina czegoś innego .Prawdopodobnie zabieraki funkcjonują prawidłowo bo wychodzą i się chowają. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
 
bombelcrew 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 4
Wysłany: 12 Lipiec 2011, 14:45   

Siemanko do wszystkich :) jednak udało mi się samemu naprawić i rozwiązać problem :) 1,5 dnia zajęło ale jest sukces :) fajnie na przyszłość wiedzieć że jest takie forum i jestem tu więc jak coś czasem odwiedzę :) Pozdrawiam i wątek można zamknąć.
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 12 Lipiec 2011, 19:59   

Podziel się z innymi informacją, jak usunąłeś usterkę. Może przydać się na przyszłość ;)
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
luke-z 
luke-z

Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 236
Skąd: Podbeskidzie
Wysłany: 12 Lipiec 2011, 20:01   

..i oczywiście gratuluje sukcesu. Zawsze cieszy, kiedy samemu uda się rozwiązać problem. Pozdrawiam.
_________________
ASFALT to rodzaj nawierzchni. W Polsce rzadko występujący i w niewielkiej ilości, głównie między dziurami w drodze.
 
bombelcrew 

Dołączył: 12 Lip 2011
Posty: 4
Wysłany: 11 Sierpień 2011, 17:07   

Prosta sprawa tą sprężynę rozrusznika pomimo że była skrócona już trochę zwinąłem i wsadziłem prawidłowo tak jak powinno być i elegancko śmiga. Tylko teraz jakiś nowy problem się pojawił w końcu kosiarka już ma na pewno 10 lat .
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum