Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Proszę o pomoc
Autor Wiadomość
hiluxt 

Wiek: 43
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1
Wysłany: 4 Wrzesień 2011, 21:57   Proszę o pomoc

Witam. Jestem nowy na forum i proszę o pomoc z wyborem kosiarki. Stara elektryczna kosiarka odmówiła współpracy. Czas na zakup nowej. Chciałem kupic Mkite ale po przeczytaniu paru postów z tego forum i z inneg moje chęci zostały rozwiane. Pojawiły się nazwy firm co pierwszy raz o nich słyszę i w opiniach są lepsze od znanych mi wiodących firm. I tu właśnie moja prośba o pomoc.
Trawnik około 1000m2 z paroma drzewami i meblami ogrodowymi.
Kosiarka musi byc lekka i łatwo uruchamiac będzie używana w większości przez moją mamę. sprzęt musi byc trwały i bez awaryjny nie na jeden sezon lub dwa(chyba taki uda się znaleźc) chciałbym aby posiadała funkcje mielenia lecz naczytałem sie samych negatywów na ten temat. mile widziana funkcja czyszczenia po podłączeniu wody przez szybko złączkę powinno to chyba ułatwic utrzymanie sprzętu w czystości, nie wiem czy funkcja zbierania liści jest przydatna ale też sie nad nia zastanawiałem.
Kwota na zakup to około 1500 a 1700 pln.
Czy ktoś posiada kosiarke z wymienionymi funkcjami i jest z niej zadowolony lub ktoś ma pojęcie i doświadczenie w kosiarkach prosze o podpowiedź.
Z góry dziękuje i pozdrawiam Tomek
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime - Mapa Forum