Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Sprzedam Kosiarkę Spalinową z Silnikiem BRiggs&Stratton
Autor Wiadomość
Michał2897 
:)

Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 23
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Grudzień 2008, 05:50   Sprzedam Kosiarkę Spalinową z Silnikiem BRiggs&Stratton

Witam , mam do sprzedania kosiarkę spalinową z silnikiem B&S 3,5 KM. Kosiarka jest niemalże nowa wszystko sprawne w 100% nie wymaga wkładu finansowego, silnik i obudowa były kupowane oddzielnie wszystko było kupione półtora roku temu , kosiarka była używana w tym sezonie 2 razy w tamtym około 7 razy , regularnie zmieniany Olej i czyszczony filtr powietrza , silnik dotarty dobrze.gwarancja na silnik jest jeszcze pół roku. Również został kupiony nóż z hartowanej stali wartości 100 zł bardzo dobrze tnie trawę , Obudowa kosiarki ma 4 stopniową regulacje zawieszenia (reguluje się za pomocą jednej dźwigni). Ma wyrzut boczny trawy , mogę udzielić więcej informacji dla zainteresowanych i oczywiście dać zdjęcia. Cena to 500 zł (Do małej negocjacji) sprzedaje tanio ponieważ już nie mam działki i nie mam gdzie kosić (półtora roku temu za ten sam silnik zapłaciłem 500 zł więc jest okazja)
_________________
Pozdrawiam. Michał
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum