Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z odpaleniem B&S Quantum 40
Autor Wiadomość
Cris91 

Imię: Krystian
Wiek: 32
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Iława
  Wysłany: 17 Maj 2015, 14:01   Problem z odpaleniem B&S Quantum 40

Witam, na poczatku silnik pracowal nie rowno, kopcil na biało to wyczyscilem gaznik, i filtr powietrza bo byl caly w oleju. Zlozylem ale mialem problem ze sprezynkami od regulacji obrotow. Byly popekane i jakies za krotkie. Chyba je zle zlozylem bo odpalilem silnik, pochodził ładnie jak nowy ale pozniej zaczalem kombinowac i zadusilem go zbyt mala dawko paliwa. Od tamtej pory nie moge go odpalic. Podczas cisgniecia szarpakiem strzela i nie mozna go uruchomic. Pytanie czemu? :/
 
arcz 

Dołączył: 28 Kwi 2013
Posty: 36
Wysłany: 17 Maj 2015, 20:32   

Może pierwotną przyczyną nie były problemy z gaźnikiem a obcięty klin na kole zamachowym i co za tym idzie przestawiony zapłon. Trzeba sciądnąc rozrusznik i zobaczyć. Co do sprężynek to jezeli są powyciągane/powyginane/uszkodzone trzeba je wymienić. Czy są dobrze założone to niestety bez zdjęcia nikt nie pomoże.
 
Cris91 

Imię: Krystian
Wiek: 32
Dołączył: 08 Cze 2014
Posty: 4
Skąd: Iława
Wysłany: 20 Maj 2015, 01:37   

Już sobie poradziłem. Rozłożyłem gaźnik i złożyłem go na nowo, sprężynki też w miare założyłem ale musze kupic nowe bo nie mam możliwość regulacji obrotów ;/
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum