Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Coś lepszego od Olka GV53TK do 2000zł
Autor Wiadomość
barteks31 

Imię: Rafał
Dołączył: 13 Sty 2016
Posty: 1
Skąd: Kamieńsk
Wysłany: 13 Styczeń 2016, 12:45   Coś lepszego od Olka GV53TK do 2000zł

Witam
Chciałbym Was poprosić o poradę w zakupie kosiarki. Specjalnych upodobań nie mam ponieważ to będzie mój pierwszy trawnik, który będę zakładał na wiosnę. Powierzchnia do koszenia ok. 1800m2, teren prosty i równy, drzewek czy innych przeszkód do omijania niewiele.
Na podstawie tego co przeczytałem min. na tym forum wstępnie wybrałem kosiarkę Oleo Mac GV53 TK, jednak mogę wysupłać ok. 2000zł, i tutaj prośba do was czy za tą kwotę znajdę cos lepszego od ww. Olka.
Z góry dzięki
Aha, jestem z centralnej Polski okolice Radomsko, Piotrków Tryb, gdyby trafił się na forum diler z tych stron chętnie go odwiedzę.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 14 Styczeń 2016, 08:42   

Dobra kosiarka w dobrej cenie.

Kosiarek jest mnóstwo, w podobnej cenie różnią się szczegółami. Nie rób sobie zamętu w głowie. Dobrze wybrałeś, koszenie będzie przyjemnością z tą kosiarką.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
janek38 
Sprzedaż i serwis różnych firm

Pomógł: 10 razy
Wiek: 53
Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 926
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 15 Styczeń 2016, 10:43   

Sczegóły jak to nazywasz maja istotne znaczenie w użytkowaniu kosiarki zobacz sobie np.kosiarki AL-KO które sa dopracowane pod każdym względem, między innymi możesz przechowywać w pozycji pionowej co zwiększa miejsce na inne rzeczy które przechowujesz,amortyzacja rączek,przedni uchwyt transportowy,obudowy highline,nie pamiętam co w tym roku będzie ale w tej cenie możesz jeszcze mieć płynny napęd lub silnik B&S w którym nie wymieniasz oleju,na stronie AL-KO jeszcze tego nie ma ale kosiarki będą od wiosny
_________________
Zagorzały przeciwnik kupowania przez internet oraz w Hipermarkecie
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum