Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosiarki spalinowe z Anglii.
Autor Wiadomość
qwerty633 

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 6 Luty 2016, 12:56   Kosiarki spalinowe z Anglii.

Witam! Nazywam się Mateusz, mieszkam w Anglii i czasami wysyłam różne rzeczy do Polski, mam na ta chwile do sprzedania kilka kosiarek, nie wiem o nich nic konkretnego, wczoraj je nabyłem, żadnej nie testował. Wszystkie wyglądają na oryginalne i kompletne oprócz Hondy HC 16 w której brak jest silnika. To nie są zdjęcia wszystkiego, reszty nie zdążyłem zrobić bo jak to ladowalismy mocno padał deszcz. :) Kosiarki na dniach będą w PL i trafia na przegląd, wtedy będę mógł napisać coś więcej. Na tą chwilę mam tylko zdjęcia które wstawiłem, będę wdzięczny za każdy komentarz odnośnie wartości, jokosci itp oczywiście na tyle na ile pozwolą na to zdjęcia. Pozdrawiam, Mateusz!

Niestety za duży rozmiar, wszystkich zainteresowanych proszę o adresy email, to wyślę dostęp do dysku Google na który wrzucę foty.
 
qwerty633 

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 6 Luty 2016, 13:00   

adresy zostawiajcie w komentarzach. Kosiarki m.in Honda, Montfield, spalinowe nożyce do żywopłotu Stihl i 4 kosy - 1 husqvarna oraz 4 Ryobi (jak dobrze pamietam).
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 7 Luty 2016, 15:26   

Za ogólnie kolego piszesz, czy to są kosiarki/traktorki, czy kosiarki zwykłe..więcej info..
Osobiście jestem zainteresowany tymi nożycami Sthila do żywopłotu..
, oczywiście istotna jest cena i stan..
  
 
qwerty633 

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 8 Luty 2016, 09:45   

Witam! Są to zwykłe kosiarki, nie traktorki. Wysłałem Ci dostęp do zdjęc na @ którego mi podałeś, sprawdź maila, i napisz czy doszlo. :) Pozdrawiam~!
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 8 Luty 2016, 14:03   

Doszło, ale ten sprzęt mnie interesuje. Jeśli te nożyce są sprawne, to ile za nie chcesz?
 
qwerty633 

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 8 Luty 2016, 18:55   

Ok, za Stihla nie wiem, nie sprawdzałem tego ale chcę to szybko sprzedać, jaką jest Twoja oferta (+/-) i co ewentualnie chciałbyś o nim wiedzieć? Może wypowiedź się coś na temat pozostałego sprzętu? Jak już wszystko sprawdzę i porobie zdjęcia to je tutaj wstawię z prośbą o pomoc w wycenie. Może na ta chwile coś powiesz? Pozdrawiam!
 
Tornado 

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 292
Wysłany: 8 Luty 2016, 22:27   

Na odległość i na podstawie zdjęcia, nie da się nic powiedzieć..Poza tym nie jestem super znawcą, aby wyceniać sprzęt..
 
qwerty633 

Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 5
Wysłany: 8 Luty 2016, 22:59   

Jestem z Zamościa w woj. Lubelskim.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum