Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
MTD nie kręci
Autor Wiadomość
tomazik 

Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 1
Wysłany: 18 Kwiecień 2016, 21:25   MTD nie kręci

Mam traktorek MTD, kręcił jak szalony i odpalał bez problemu. Nie działała mi regulacja prędkości jazdy więc odwróciłem traktorek na jego lewy bok aż się polało paliwo i olej. Po postawieniu go znów na koła, za chiny ludowe nie kręci rozrusznik, stara się ale idzie mu to ciężko i robi jeden obrót i staje. Co to może być? Czy zalany silnik olejem i paliwem czy coś innego???Nie ma możliwości aby akumulator był słaby bo jest nowy, rozrusznik do momentu postawienia traktora na bok kręcił bez problemu. Jak wylał się olej i paliwo to za chiny nie kręci....Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam zrobić a koszenie już pasuje zacząć
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 18 Kwiecień 2016, 22:27   

wykręć świecę i zakręć parę razy później wkręć świecę i powinno być dobrze
 
konradviking 
Mirek Handlarz ;)

Imię: Konrad
Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 116
Wysłany: 18 Kwiecień 2016, 22:27   

Wykręć świecę, i kręć wtedy rozrusznikiem, prawdopodobnie naleciało dużo oleju do cylindra, i silnik ma zbyt duże sprężanie, i rozrusznik nie może go ukręcić.

Możesz również wstrzyknąć pół strzykawki paliwa pod świece w celu dokładniejszego wypłukania oleju.

Odkręć również filtr powietrza i zobacz czy i on nie jest brudny (w oleju)

Po tym jak wydmucha z cylindra olej i paliwo, uzupełnij się że stan oleju jest prawidłowy, i możesz śmiało uruchomić silnik.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime - Mapa Forum