Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: wargo
12 Sierpień 2010, 13:51
Pomoc w wyborze kosiarki
Autor Wiadomość
kuba 84 

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 5
Wysłany: 24 Styczeń 2010, 00:01   Pomoc w wyborze kosiarki

Witam wszytkich,
Zastanawiam się luźno nad zakupem przyszłej kosiarki - traktorka ogrodowego. Zapytanie kieruje do osób bardzo dobrze znających się na kosiarkach. Nie planuje zakupu co prawda w przyszłym sezonie, ale już bym chciał wiedzieć czego dokładnie szukać. Obecnie mam kosiarke Ferarii, jest to odpowiednik kosiarki Castel Garden Twin Cut, ma: 12,5 hp, dwa noże - szerokość koszenia 107cm, skrzynia manualna ( 5 biegów przód + 1 tył ).
Pierwsza rzecz, o którą chcę spytać to czy skrzynia hydrostatyczna to dobra rzecz? czy jest awaryjna? jakie ma wady? Silnik: wydaje mi się że chodzi mi o taki pow 17 hp, obecna kosiarka podczas luźnej przejażdżki po ogrodzie na 5 biegu wydaje mi się za słaba, za wolna. Ciekaw jestem np. jaki silnik ma kosiarka z tego filmu:

http://www.youtube.com/wa...feature=related ,

a także jaki ma ta z tego filmu:

http://www.youtube.com/wa...feature=related .

W skrócie co byście Panowie polecili: skrzynia hydrostatyczna, 20hp, o szerokości koszenia nie mniejszej jak 105cm? a także jakiego dokładnie szukać silnika do szybszej jazdy? takiej jak z pierwszego filmu? Dodam że w ogrodzie nie mam znaczących wzniesień. Dziękuje za ew. odpowiedzi.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum