Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
ms 170. nie podaje oleju
Autor Wiadomość
komodo80 
z lekka zielony

Wiek: 44
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 21 Wrzesień 2010, 21:16   ms 170. nie podaje oleju

stihl ms170. Nie podaje oleju na lańcuch. Przeczyściłem zbiornik benzyną ekstrakcyjną chwilowo pomogło ale potem zaczeło przestawać podawać olej. Jaka może być przyczyna?
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 21 Wrzesień 2010, 23:28   

w przypadku Stihla jak nie ma smarowania to może być masa rzeczy. Możę wyskoczyła zaślepka produkcyjna od strony tłumnika, wypalony karter i gdzieś powietrze idzie, lub pompka oleju uszkodzona.
 
Henry58 
serwisant

Pomógł: 23 razy
Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 555
Skąd: skandynawia
Wysłany: 22 Wrzesień 2010, 21:13   

Witam,zacznijmy może od filtra znajdującego się w zbiorniku na olej -czy jest czysty,drożny? jeżeli nie to należy wymienić. Jeżeli to nie pomoże, to będziemy radzić dalej. ;-)
_________________
Henry58
 
komodo80 
z lekka zielony

Wiek: 44
Dołączył: 06 Lip 2010
Posty: 4
Skąd: Kartuzy
Wysłany: 23 Wrzesień 2010, 20:39   

Dzięki za odpowiedzi. Tak się w ogóle zastanawiam czy jak samemu mi sie nie uda jej naprawić to czy ja opłaca się naprawiać w serwisie. Ma już kilka lat i szczerze mówiąc to średnio jestem z niej zadowolony. Przydałaby się nowa z większą mocą (której tej wyraźnie brakuje). Kto wie może operator do niczego i dlatego się psuje. Wcześniej naprawiali w niej gaźnik, konkretnie membrany podobno złe paliwo było. Ogólnie mam wraże nie że jest jakaś za delikatna, taka jakby zabawkowa. Bo marka w sumie niczego sobie ale jakby nie było to najniższy model z pilarek tej firmy.
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 24 Wrzesień 2010, 21:54   

komodo80 napisał/a:
Dzięki za odpowiedzi. Tak się w ogóle zastanawiam czy jak samemu mi sie nie uda jej naprawić to czy ja opłaca się naprawiać w serwisie. Ma już kilka lat i szczerze mówiąc to średnio jestem z niej zadowolony. Przydałaby się nowa z większą mocą (której tej wyraźnie brakuje). Kto wie może operator do niczego i dlatego się psuje. Wcześniej naprawiali w niej gaźnik, konkretnie membrany podobno złe paliwo było. Ogólnie mam wraże nie że jest jakaś za delikatna, taka jakby zabawkowa. Bo marka w sumie niczego sobie ale jakby nie było to najniższy model z pilarek tej firmy.


To jest piła która kosztuje nowa 600zł w promocji i w tej cenie jest zawarta cena marki czyli Stihla więc nie wymagaj cudów.
Czy się opłaca naprawiać najlepiej zanieś do serwisu niech wycenią naprawę
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum