Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
ExPo 60BND46 - Czy warto kupić?
Autor Wiadomość
kiewball 

Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 1 Marzec 2011, 13:53   ExPo 60BND46 - Czy warto kupić?

Posiadam działkę (na razie w formie zapuszczonej łąki), którą chcę doprowadzić do stanu używalności rekreacyjnej. Wielkość działki to 800m.

Zastanawiam się nad zakupem kosiarki ExPo 60BND46. Zasugerowałem się głównie ceną, mocą 6KM oraz systemem ochrony noży.

Kosiarka przez najbliższe 1 - 2 sezony będzie pracowała w nieco trudniejszych warunkach, ponieważ powierzchnia działki nie jest równa. Na chwilę obecną działka została potraktowana Roundap'em oraz nieco wyrównana za pomocą glebozgryzarki. Wydaje mi się, że na taki teren kosiarka powinna mieć możliwość wysokiego cięcia trawy (ExPo 60BND46 oferuje wysokość 70mm).

Czy ktoś ma doświadczenie z tą marką lub ew. może polecić coś lepszego w tej cenie?
 
dolek 
sprzedawca serwisant

Pomógł: 20 razy
Wiek: 38
Dołączył: 22 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2 Marzec 2011, 12:30   

Masz na myśli tą
http://www.ogrod.ig.pl/pr...products_id/281

Jesli chodzi o silnik to polecam, jeśli chodzi o wózek to nie polecam.
Reasumując bez szału ale możesz brać za tą kase niczego lepszego nie kupisz na dobrym markowym wózku.
 
kiewball 

Wiek: 45
Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2
Wysłany: 14 Sierpień 2011, 09:32   

Dolek, dzięki za opinię. Warunki na działce trochę się zmieniły. W obecnym i poprzednim sezonie wpuściłem glebogryzarkę, brony i porządne kilkukrotne zgrabianie. Nawiozłem trochę ziemi. Teren nie jest idealnie równy, ale nie ma już dziur i śmieci. Działka jest czysta i wczoraj zasiałem trawkę. Ze względu na cenę, zastanawiam się nad innym modelem. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z tą kosiarką:

NAC W460VHY Z NAPĘDEM 5,75KM
http://allegro.pl/nac-5w1...1746437240.html
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 14 Sierpień 2011, 23:51   

Silnik OK reszta raczej mizerna, przy normalnym obciążeniu na 10 arach bez wymiany np. kół tylnych nie wytrzyma 2 lat o reszcie nie mówiąc. Lecz każdy kupuje sprzęt do swoich potrzeb.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania - Mapa Forum