Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Robot koszący - jak marka
Autor Wiadomość
imrowai 
imrowai

Imię: Robert
Dołączył: 08 Cze 2017
Posty: 1
Wysłany: 8 Czerwiec 2017, 17:33   Robot koszący - jak marka

Witam wszystkich
kurcze nie sądziłem, że znajdę kiedyś tematykę, o której praktycznie nic nie ma w internecie ;) - a tu proszę - roboty koszące są prawie czarną dziurą internetu - w każdym razie polskiego :).
Przy tak małej ilości użytkowników przede wszystkim chodzi o wskazanie marki/producenta - model to już chyba drugorzedna sprawa, a o nim decyduje wilekość ogrodu , który ma obsłuzyć Mam nieduży trawnik (410 m2):
- honda odpada - cena prawie 10 tyś zł to za dużo - mogę wydac ok 5000 zł:
- husqvarna - pierwsza firma, o której pomyślałem - ale spotykam się z różnymi opiniami co do jakości
- Stiga, Gardena - znane ze słyszenia firmy, raczej sprawdzone choć o gardenie spotykam rożne opinie
- al-ko - też dla mnie nowość ale chyba sprawdzona
- robomove - jako ogrodniczemu laikowi firma mi totalnie nie znana ale strasznie mnie kusi :)

Sądzę, że przy moim areale każdy producent ogarnie. Pytanie - w co iść mając na uwadze dostępność części i doświadczenie producenta. dobrze bym nie trafił na firmę , która wypuściła pierwszą generacje maszyn... czy macie jakieś sugestie?
Jeśli znajdzie się użytkownik mogący wskazać model godny polecenia również będę zobowiązany
- za wszystkie rady/ sugestie z góry dziękuje.

pozdrawiam
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi - Mapa Forum