Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
553CME HSQ, MC Culloch Partner, Gardol
Autor Wiadomość
conri 

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 812
Wysłany: 24 Maj 2014, 22:15   553CME HSQ, MC Culloch Partner, Gardol

W zeszłym roku rozebrałem a w tym prawie złozyłem.Jeden pojawił się problem.Jak rozwiaząne jest mocowanie tylnej osi.W części sztywnej , a nie półosi napędowych.O ile w przodzie są gniazda z tworzywa, składane z połówek to mam problem z tylnym "rozgryzieniem" oparcia tulei łożysk wspólpracujących z wałeczkowym napędem
O ile same łożyska siedzą w obsadach, to cześc osi opiera się tylko na lawecie.i uszach.
Rysunek w załączniku pokazuje problematyczny fragment.Czyżbym zgubił gdzieś parę gniazd.Z drugiej trony patrząc nie ma tam żadnego mocowania poza Y jarzmem.Może ktoś z Serwisowców ma na warsztacie Partnera ,Elekroluxa, Husqvarnę ,Gardol'a Mc Cullocha z oznaczeniem 553 CME .We wszystkich modelach tej serii jest takie samo mocowanie.Element nr 37 jest do przedniej osi , choć rysunek sugeruje z tylną powiązanie
Może foto pacjenta ze stołu operacyjnego:) w zakresie tylnej osi i lawety
Mam masę rysunków złożeniowych z internetu ale wszystkie nie pokazują tego fragmentu w sposób jednoznaczny.Te same braki (lub nie) są powielane w kolejnych rysunkach i modach modelu ,A było aż 8.
Dokładnie model Partner 553 CME (ver. 96141001402)

DRIVE02-laweta.jpg
Plik ściągnięto 330 raz(y) 68,64 KB

  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum