Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Kosz do tratorka Craftsman z bocznym wyrzutem
Autor Wiadomość
january 

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 31
Skąd: galicja
Wysłany: 11 Czerwiec 2013, 17:08   Kosz do tratorka Craftsman z bocznym wyrzutem

Witam!
Szukałem, nie znalazłem. Proszę napiszcie jak sprawdza się w praktyce kosz z rura transportującą trawę dla traktorka z bocznym wyrzutem. Znalazłem jedną opinię że się zatyka.
 
atomix 

Imię: Pawel
Dołączył: 29 Kwi 2013
Posty: 18
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 20:33   

Sam jestem ciekaw jak się spisuje na necie widziałem taki kosz z rura cena 2tys też mam traktorek crafstman gt 5000:)
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 25 Czerwiec 2013, 20:45   

Kiepsko się sprawuje, póki trawa niewysoka i sucha to jakoś idzie ale wilgotna to kaplica klei się i zapycha.
 
Ama Poland 
dystrybutor Ariens

Imię: Aleksander
Pomógł: 7 razy
Dołączył: 26 Mar 2013
Posty: 281
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 09:27   

Dokładnie tak jak napisał Troku, zapycha się i to naprawdę szybko. Wystarczy wyższa trawa lub delikatnie wilgotna to koszenie już nie jest przyjemnością.
_________________
Dystrybutor Ariens, Agrinova, Trolla, Emiliana Serbatoi
 
pfp76 

Pomógł: 13 razy
Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 366
Skąd: Lublin
Wysłany: 26 Czerwiec 2013, 19:03   

Mam taki traktorek i mam kosz . Zapycha się sporadycznie . Trzeba mieć odrobinę wprawy i świadomość , że rura ma ograniczoną przepustowość. Ważne jest , żeby rura była dzielona , wtedy odtykasz ją nie zchodząc z traktorka . I najważniejsze : noże do zbierania trawy różnią się od "zwykłych".
 
january 

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 31
Skąd: galicja
Wysłany: 30 Czerwiec 2013, 09:58   

pfp76 napisał/a:
Mam taki traktorek i mam kosz . Zapycha się sporadycznie . Trzeba mieć odrobinę wprawy i świadomość , że rura ma ograniczoną przepustowość. Ważne jest , żeby rura była dzielona , wtedy odtykasz ją nie zchodząc z traktorka . I najważniejsze : noże do zbierania trawy różnią się od "zwykłych".


Witam!
Dzięki, można na Was liczyć! Napisz coś więcej jak sobie z tym radzisz, jakie są noże i gdzie je kupić. Czy oryginalny kosz Craftsmana ma tą rurę dzieloną? Bo nie w tym rzecz żeby kupić tylko żeby był z tego pożytek. Pozdrawiam!
 
atomix 

Imię: Pawel
Dołączył: 29 Kwi 2013
Posty: 18
Wysłany: 30 Czerwiec 2013, 23:20   

Ja kosze raz w tyg :) czy tak małe odrosty trawy (ok 1cm) potrafią zatkać rurę??? Oczywiście mówimy o suchej trawie :) chyba się zastanowię nad takim koszem
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 30 Czerwiec 2013, 23:35   

Taki pokos zbiera bez problemu,
 
january 

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 31
Skąd: galicja
Wysłany: 20 Kwiecień 2015, 09:16   

pfp76 napisał/a:
Mam taki traktorek i mam kosz . Zapycha się sporadycznie . Trzeba mieć odrobinę wprawy i świadomość , że rura ma ograniczoną przepustowość. Ważne jest , żeby rura była dzielona , wtedy odtykasz ją nie zchodząc z traktorka . I najważniejsze : noże do zbierania trawy różnią się od "zwykłych".

Minęło dwa lata a ja dalej nie mam kosza i kombinuję jak koń pod górkę.
"pfp76" Proszę napisz więcej - jakie noże(zdjęcie byłoby przydatne) gdzie je kupujesz.

atomix czy masz kosz a jak tak to napisz coś na jego temat.
  
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum