Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 

Partnerzy: Budownictwo | Blog o pompach | Blog o pompach zatapialnych | centrumpomp.pl | e-artykuly.com |

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomoc w wyborze podkaszarki
Autor Wiadomość
bodex 

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 1
Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 16:05   Pomoc w wyborze podkaszarki

Witam.

Potrzebuję małej podkaszarki aby przyciąć miejsca przy płocie, drzewkach itp, czyli tam gdzie kosiarka na kółkach nie sięga. Nie potrzebuję jej do żadnych innych celów, więc kupno mocnej kosy mija się celem. Ponieważ będę jej używał max 15-30 minut co jakieś 2 tygodnie nie chciałbym wydać to zbyt dużo, z drugiej strony nie chciałbym szmelcu. Myślę że łącznie będzie pracowała 3-4 godzin w ciągu roku.

Czytając forum mam wrażenie, że niezależnie od tego co wybiorę (w cenie powiedzmy do 500 zł) kupię taki sam chiński szmelc. Ale z drugiej strony skoro renomowane firmy coś takiego sprzedają, to chyba jednak taki powiedzmy Stihl 38 wystarczy na kilka (naście ?) lat takiego używania ?

Póki co mam na uwadze: Stihl 38, Mcculloch Trimmac, AL-KO BC 250, Stiga ST 250, wszystkie w zakresie cenowym 400-500 zł. Nie mam jakiegoś konkretnego limitu, mogę ewentualnie jeszcze trochę dorzucić, ale biorąc pod uwagę ilość koszenia chyba nie ma sensu kupować droższego i mocniejszego sprzętu.
 
markab.com.pl 

Imię: Marcin
Pomógł: 19 razy
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 602
Skąd: Rumia
Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 16:24   

Stihl FS38 i zamykaj temat.
W tym przedziale cenowym naprawdę to najlepszy wybór. Inne będą tańsze o 100 zł, ale warto dołożyć do najmniejszego Stihla.
_________________
Pozdrawiam
M.
 
jerzyk 
jerzyk

Pomógł: 76 razy
Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 1670
Skąd: kowary
Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 16:35   

marcin dobrze mówi stihl będzie najlepszy możesz się też przyjrzeć alko bc 250 i stidze st 250 mccullocha sobie daruj
 
troku 

Imię: Andrzej
Pomógł: 109 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lip 2010
Posty: 2366
Skąd: Poznań tel. 665 200 900
Wysłany: 26 Czerwiec 2014, 16:42   

Zgadzam się z marcinem mały stihl jest odpowiedni do twoich prac.
 
Google

Wysłany:    Reklama Google


 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum